Fundacja Serce im. Janusza Korczaka

Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000301475. Numer konta 63 1160 2202 0000 0001 0855 9451. Wesprzyj fundację, przekaż nam 1. Pięknych, radosnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych. Niech upłyną w spokoju i beztrosce, wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i ukochanymi osobami. Niech nie zabraknie dobrego humoru, świątecznego wypoczynku i obfitego, lanego dyngusa. Bliskości z ważnymi dla Państwa osobami. Naszym Przyjaciołom, Współpracownikom, Wolontariuszom, Darczyńcom oraz Mieszkańcom Sopotu.

OVERVIEW

This web page fundacjaserce.org.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have sifted one page inside the website fundacjaserce.org.pl and found zero websites interfacing with fundacjaserce.org.pl.

FUNDACJASERCE.ORG.PL RANKINGS

This web page fundacjaserce.org.pl has seen variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacjaserce.org.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaserce.org.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaserce.org.pl

WHAT DOES FUNDACJASERCE.ORG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaserce.org.pl Mobile Screenshot of fundacjaserce.org.pl Tablet Screenshot of fundacjaserce.org.pl

FUNDACJASERCE.ORG.PL HOST

I identified that a lone root page on fundacjaserce.org.pl took six hundred and ninety-four milliseconds to load. Our parsers could not discover a SSL certificate, so I consider fundacjaserce.org.pl not secure.
79.96.49.19

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I caught that this domain is operating the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Fundacja Serce im. Janusza Korczaka

DESCRIPTION

CONTENT

This web page fundacjaserce.org.pl states the following, "Numer konta 63 1160 2202 0000 0001 0855 9451." Our analyzers viewed that the webpage stated " Wesprzyj fundację, przekaż nam 1." The Website also said " Pięknych, radosnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych. Niech upłyną w spokoju i beztrosce, wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i ukochanymi osobami. Niech nie zabraknie dobrego humoru, świątecznego wypoczynku i obfitego, lanego dyngusa. Bliskości z ważnymi dla Państwa osobami. Naszym Przyjaciołom, Współpracownikom, Wolontariuszom, Darczyńcom oraz Mieszkańcom Sopotu."

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

Fundacja Sinfonia Varsovia

Wspiera i współorganizuje artystyczne przedsięwzięcia Orkiestry Sinfonia Varsovia. Pomaga i dostrzega młode talenty, promuje muzykę polską.

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

O Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Lub zamiast 1 wpisz nr Podopiecznego. A jednak nie cały umieram. To, co we mnie niezniszczalne. Do XVII Mistrzostw Polski Skarbowców o Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Wisła 25 26 maja 2018r.

Fundacja SMK Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Działaj Lokalnie; Konkurs - Lokalne Inicjatywy; Partnerstwo Napędzani Wisłą; 100 lat Niepodległej. Porady prawne; NGO a samorząd; współpraca w samorządzie; obywatel a samorząd; projekty. II GMINNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH. Zgłoszenia do Civic Up! 3 powody dlaczego każdy chce go mieć.

Chór Polskiego Radia Fundacja Sonoris

Everyone in Kronos was so inspired by your performance. Maybe thrilled is a more accurate description. The sound that emanates from your singers is unparalleled in my experience. David Harrington, the member of Kronos Quartet.

Rzecznik Praw Kursanta - Fundacja Odpowiedzialne Szkoły Jazdy

OSK - Wybór na całe życie. Za co płacisz instruktorowi? Przecież ja dopiero się uczę? Arkusz przebiegu szkolenia praktycznego kat. Masz prawo do dobrego szkolenia. Jeśli masz pytania lub wątpliwości co do tego czy Twoje szkolenie przebiega zgodnie z prawem. Zadzwoń na infolinię ekspercką lub napisz do Rzecznika. Zielony listek spadł z drzewa? Z ogromna satysfakcją informujemy, że.