Regionalna Fundacja Rozwoju Serce

RÓWNY START tworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wzbogacenie oferty edukacyjnej przedszkoli na terenie Gminy Kolbuszowa. Akadamia Kreatywności konkurs grantowy. Głos Nastolatków skansen 12. Głos Nastolatków skansen 13. Kochasz dzieci, nie pal śmieci. Konkurs Wychowanie jest sprawą serca. Kwiatki bratki i trzy kropki. Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,. W każdym życzliwym słowie,. I przyjaznym geście,. W każdym pomocnym czynie. Projekt SPORT TO ZDROWIE. Za wspieranie naszyc.

OVERVIEW

This web page fundacjaserce.org currently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have sifted twenty pages inside the website fundacjaserce.org and found forty-nine websites interfacing with fundacjaserce.org. We were able to unearth two contacts and locations for fundacjaserce.org to help you communicate with them. This web page fundacjaserce.org has been on the internet for nine hundred and eight weeks, twenty-eight days, thirty-seven minutes, and fifty-eight seconds.
Locations
Online Since
Feb 2007

FUNDACJASERCE.ORG RANKINGS

This web page fundacjaserce.org has seen variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacjaserce.org

Traffic ranking (by month) for fundacjaserce.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjaserce.org

FUNDACJASERCE.ORG HISTORY

This web page fundacjaserce.org was began on on February 06, 2007. It is now nine hundred and eight weeks, twenty-eight days, thirty-seven minutes, and fifty-eight seconds young.
REGISTERED
February

BUSINESS PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

Strona główna - Biblioteka Kolbuszowa

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej. Archiwum - artykuły ze starej strony. Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Kolbuszowej. Gminna Biblioteka Publiczna w Cmolasie. Gminna Biblioteka Publiczna w Dzikowcu. Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki w Niwiskach. Gminna Biblioteka Publiczna w Majdanie Królewskim. Gminna Biblioteka Publiczna w Raniżowie. Oddział dla Dzieci i Młodzieży. Oddział Edukacji Kulturalnej i Regionalnej. A śnieg pada i pada.

Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej

Godziny przyjmowania rodziców przez nauczycieli. Harmonogram i program kursów wakacyjnych. Harmonogram i program kursu spawanie metodą tig-mag. Harmonogram i program kursu kosmetyczka. Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych na praktykach zagranicznych we Włoszech- nasza wielka przygoda w Rimini.

Aktualności - Szkoła Podstawowa w Hadykówce

Konkurs plastyczny w Nadleśnictwie Kolbuszowa. 11 czerwca byłyśmy na Festiwalu Piosenki Turystyczno-Młodzieżowej w Majdanie Królewskim. Naszą szkołę reprezentowała solistka Patrycja Karkut z klasy V z chórkiem oraz zespół w .

z serca - kilka słów o filantropii

Z serca - kilka słów o filantropii. Z serca - kilka słów o filantropii. Wtorek, 20 stycznia 2015.

Woda i przygoda

Emilka to mała chora dziewczynka, z moich okolic, która wymaga jak najszybszej operacji serca. Potrzebna jest pomoc finansowa, wiem, że takich dzieci i osób jest wiele. Jeżeli jednak jej historia Was poruszy - tak jak mnie, może zechcecie pomóc jej i jej rodzicom. Trasa rejsu tegorocznej edycji SPŻ.

WHAT DOES FUNDACJASERCE.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaserce.org Mobile Screenshot of fundacjaserce.org Tablet Screenshot of fundacjaserce.org

Regionalna Fundacja Rozwoju

Handlowa 3

Kolbuszowa, 36-100

Nomino Sp z o.o.

Seweryn Stachowicz

ul.Handlowa 2a

Kolbuszowa, 36-100

FUNDACJASERCE.ORG HOST

I identified that a lone root page on fundacjaserce.org took three thousand one hundred and eighteen milliseconds to load. Our parsers discovered a SSL certificate, so I consider fundacjaserce.org secure.
SECURE
85.190.246.112

NAME SERVERS

ns2.gradier.pl
ns1.gradier.pl

I caught that this domain is operating the Apache operating system.

Regionalna Fundacja Rozwoju Serce

DESCRIPTION

CONTENT

This web page fundacjaserce.org states the following, "RÓWNY START tworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wzbogacenie oferty edukacyjnej przedszkoli na terenie Gminy Kolbuszowa." Our analyzers viewed that the webpage stated " Akadamia Kreatywności konkurs grantowy." The Website also said " Kochasz dzieci, nie pal śmieci. Konkurs Wychowanie jest sprawą serca. Kwiatki bratki i trzy kropki. Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,. W każdym życzliwym słowie,."

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

Fundacja Serce im. Janusza Korczaka

Pięknych, radosnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych. Niech upłyną w spokoju i beztrosce, wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i ukochanymi osobami. Niech nie zabraknie dobrego humoru, świątecznego wypoczynku i obfitego, lanego dyngusa. Bliskości z ważnymi dla Państwa osobami. Naszym Przyjaciołom, Współpracownikom, Wolontariuszom, Darczyńcom oraz Mieszkańcom Sopotu.

Fundacja Sinfonia Varsovia

Wspiera i współorganizuje artystyczne przedsięwzięcia Orkiestry Sinfonia Varsovia. Pomaga i dostrzega młode talenty, promuje muzykę polską.

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

O Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Lub zamiast 1 wpisz nr Podopiecznego. A jednak nie cały umieram. To, co we mnie niezniszczalne. Do XVII Mistrzostw Polski Skarbowców o Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Wisła 25 26 maja 2018r.

Fundacja SMK Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Działaj Lokalnie; Konkurs - Lokalne Inicjatywy; Partnerstwo Napędzani Wisłą; 100 lat Niepodległej. Porady prawne; NGO a samorząd; współpraca w samorządzie; obywatel a samorząd; projekty. II GMINNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH. Zgłoszenia do Civic Up! 3 powody dlaczego każdy chce go mieć.

Chór Polskiego Radia Fundacja Sonoris

Everyone in Kronos was so inspired by your performance. Maybe thrilled is a more accurate description. The sound that emanates from your singers is unparalleled in my experience. David Harrington, the member of Kronos Quartet.